Profesionalūs, aukščiausios kokybės Parlux, GHD, Rusk ir Ermila plaukų džiovintuvai.

Plaukų džiovintuvai 

Yra 18 prekės(-ių).

Subkategorijos

Ermila Compact Tourmalin profesionalus plaukų džiovintuvas kompaktiškas, švelniai džiovina plaukus. Turmalinas apsaugo nuo statinio krūvio susidarymo suteikdamas plaukams dar daugiau žvilgesio ir sveikos išvaizdos. Difuzorius pridedamas nemokamai.

91,30€
Yra sandelyje

Turėkite nuostabius plaukus dvigubai greičiau su profesionaliu Ghd Air® plaukų džiovintuvu. Jo galingas 2100W profesionalaus stiprumo variklis ir patentuotas nuimamas oro filtras suteikia aukšto slėgio oro srautą ypač greitam džiovinimui, o pažangi jonų technologija saugo plaukus ir švelnina, suteikdama lygų salono sitiliaus plaukų paviršių.

129,00€
Išparduota!
Išparduota!

Parlux Ardent® - pirmasis profesionalus Parlux džiovintuvas, skirtas vyriškų plaukų priežiūrai. Tai inovatyvus, technologiškai ištobulintas plaukų formavimo įrankis, kuris pasižymi ne tik aukšta kokybe, bet ir stilingu “vintage” dizainu.

123,00€
Yra sandelyje

ERMILA XXL Light nedidelio svorio profesionalus plaukų džovintuvas.  

59,20€
Yra sandelyje

Parlux Alyon® - pats naujausias Palux kompanijos profesionalus plaukų džiovintuvas. 40 metų Parlux darbo ir patirties vaisius. Parlux Alyon® yra labai lengvas ir ištvermingas. Tai inovatyvus, technologiškai ištobulintas plaukų džiovintuvas. Stilingas, tvirtas ir modernus korpusas.

173,00€
Yra sandelyje

Ermila Protect profesionalus plaukų džiovintuvas. Ergonomiškas dizainas profesionaliam šukuosenos formavimui ir švelniam plaukų džiovinimui.  

55,30€
Yra sandelyje

GHD Heat Protect spray purškiama apsauga nuo karščio neapsunkina ir nesulipina plaukų.

17,90€
Yra sandelyje

GHD Air džiovintuvo rinkinį sudaro Air plaukų džiovintuvas, keramikinės šukos, difuzorius, plaukų segtukai bei kelioninis džiovintuvo dėkliukas.

149,00€
Išparduota!
Išparduota!

Naujasis Parlux Advance® - tai inovatyvus, technologiškai ištobulintas ir "futuristinis" plaukų džiovintuvas. Paties naujausio K-ADVANCE® motoro dėka džiovintuvas yra pats galingiausias ir ištvermingiausias iš visų PARLUX modelių: net 2200 vatų ir 2500 valandų maksimalios galios. 

161,00€
Available with different options
Išparduota!

Difuzorius plaukų modeliavimui. Tinkamas su ERMILA COMPACT TOURMALIN plaukų džiovintuvu.

18,25€
Yra sandelyje

Parlux 3800 Ceramic&Ionic profesionalus plaukų džiovintuvas su keramikos ir neigiamų jonų sistema. Ypatingai tylus ir draugiškas aplinkai ("Eco Friendly")!

152,00€
Yra sandelyje

Parlux 3200 Compact profesionalus plaukų džiovintuvas itin kompaktiškas. Puikiai tinka kelionėms!

126,00€
Yra sandelyje

PARLUX 1800 ECO EDITION profesionalus plaukų džiovintuvas. Galingas, tačiau suvartojantis mažai elektros energijos. Itin tylus ir draugiškas aplinkai ("Eco Friendly")!

96,00€
Yra sandelyje

Difuzorius tinkamas naudoti tik su PARLUX 3800 CERAMIC&IONIC plaukų džiovintuvu.

11,58€
Yra sandelyje

PARLUX FINGERS SOFT STYLER universalus difuzorius. Tinka visiems mūsų e. parduotuvėje esantiems Parlux plaukų džiovintuvams.

15,92€
Yra sandelyje

Naujausias Parlux plaukų džiovintuvų priedas, kuris padeda gerokai sumažinti džiovintuvo skleidžiamą garsą - puikiai tinkamas nauodjimui salone arba namie! Tinka visiems Parlux plaukų džiovintuvų modeliamsParlux Melody Silencer prieda yra atsparus smūgiams ir sveria tik 52 gramus, uždėjus jį ant džiovintuvo filtro tikrai nejusite papildomo svorio.

26,00€
Yra sandelyje

Difuzorius tinkamas naudoti tik su PARLUX Advance plaukų džiovintuvu.

13,00€
Yra sandelyje

Difuzorius tinkamas naudoti tik su PARLUX Aylon plaukų džiovintuvu.

13,00€
Yra sandelyje
Rodoma 1 - 18 iš 18 prekių