Makiažo įrankiai, rinkiniai 

Yra 38 prekės(-ių).
puslapyje

Teptukų rinkinys + dėklas teptukams paperka savo subtiliai elegantišku dizainu. Patogiai, tvarkingai ir matomai susidėkite visą teptukų asortimentą ir mentelę. Atskiras skyrelis su užtrauktuku skirtas kitiems įrankiams, pavyzdžiui, makiažo kempinėlėms susidėti. Dėklą galite įsigyti ir atskirai, be teptukų.

72,40€
Yra sandelyje

Alcina teptukas pudrai, pagamintas iš švelnių sintetinių šerelių, yra labai malonus veido odai, paima reikalingą pudros kiekį ir tolygiai jį paskirsto. Idealiai tinka kompaktinei pudrai Alcina Matt Sensation Powder ir saulės įdegio efekto pudrai Alcina Sun Kiss Powder.

14,50€
Yra sandelyje

Alcina teptukas skaistalams, pagamintas iš įstrižai kirptų sintetinių šerelių, skirtas veido kontūro modeliavimui ir užtikrina tikslų tepimą bei profesionalius rezultatus. Optimaliai tinka skaistalams Alcina Brilliant Blush ir saulės įdegio efekto pudrai Alcina Sun Kiss Powder, kuomet ji naudojama kaip skaistalai.

11,60€
Yra sandelyje

Alcina teptukas skystam makiažo pagrindui, pagamintas iš minkštų sintetinių šerelių, išsiskiria specialia suapvalinta forma, kuri leidžia tiksliai paskirstyti makiažo pagrindą ir užtikrina tolygų rezultatą. Optimaliai tinka visoms Alcina kreminėms pudroms.

11,60€
Yra sandelyje

Alcina aplikatorius šešėliams - minkšta lateksinė kempinėlė optimaliai užtepa šešėlius ir užtikrina intensyvų, tolygų spalvos padengimą. Sudrėkinus kempinėlę, spalvos dar labiau suintensyvinamos. Puikiai tinka ir retušavimui. Naudokite kompaktiniams šešėliams Alcina Miracle Eye Shadow tepti ir pieštukiniams šešėliams Alcina Intense Eye Shadow Stick...

5,80€
Yra sandelyje

Alcina aplikatorius šešėliams puikiai tinka tikslingam tepimui ir retušavimui. Kompaktiška nuožulni teptuko forma leidžia ypač tiksliai tepti ir retušuoti voko raukšlėje ir akies kampučiuose. Optimaliai tinka kompaktiniams šešėliams Alcina Miracle Eye Shadow.

5,80€
Yra sandelyje

Alcina plokščias teptukas šešėliams puikiai tinka tepimui ir retušavimui dideliuose plotuose. Šerelių pluoštas  paima mažiau spalvos nei aplikatorius, todėl teptukas puikiai tinka švelniems spalviniams efektams ar minkštiems perėjimams. Optimaliai tinka kompaktiniams šešėliams Alcina Miracle Eye Shadow ir antakius išryškinančiai pudrai Alcina Perfect...

5,80€
Yra sandelyje

Alcina šepetėlis blakstienoms iššukuoja blakstienas, atskiria blakstienas po dažymo ir dar labiau pariečia.  Naudokite ir antakių prašukavimui bei norimos formos suteikimui.

5,80€
Yra sandelyje

Alcina teptukas antakiams leidžia ypač tiksliai užtepti antakių pudrą. Naudokite teptuką optiškai tankinant antakius bei suintensyvinant spalvą. Optimaliai tinka antakių pudrai Alcina Perfect Eyebrow Powder ir antakius išryškinančiai pudrai Alcina Perfect Eyebrow Highlighter.

5,80€
Yra sandelyje
Rodoma 1 - 9 iš 38 prekių