PARLUX – šiuolaikiška ir inovatyvi italų produkcija. Moderni ir dinamiška įmonė siūlo patikimus ir ilgaamžius plaukų prežiūros elektros prietaisus. Ženklas „Eco Friendly“, kuriuo pažymėti naujieji PARLUX modeliai, užtikrina, kad prietaisai nėra žalingi gamtai. Tuo pat metu garantuojama itin aukšta produkcijos kokybė.

Parlux plaukų džiovintuvų kokybė neabejotinai pats svarbiausias aspektas:

- išvermė: PARLUX užtikrina mažiausiai 2000 val. nepriekaištingo džiovintuvų variklio veikimo
- efektyvumas: optimalus išpučiamo oro tūris ir variklio įkaitimo balansas.
- tylus veikimas: visiškam kliento ir meistro komfortui.
- jokios vibracijos.
- anatomiškai subalansuota rankena visiškai neriboja judesių laisvės.
- nedidelis svoris, užtikrinantis komfortą;
- IMQ sertifikatas, užtikrinantis aukščiausią saugumo garantiją
- tvirtos medžiagos, apsaugančios nuo pažeidimų nukritus.

Parlux 

Yra 11 prekės(-ių).

Parlux Ardent® - pirmasis profesionalus Parlux džiovintuvas, skirtas vyriškų plaukų priežiūrai. Tai inovatyvus, technologiškai ištobulintas plaukų formavimo įrankis, kuris pasižymi ne tik aukšta kokybe, bet ir stilingu “vintage” dizainu.

123,00€
Yra sandelyje

Parlux Alyon® - pats naujausias Palux kompanijos profesionalus plaukų džiovintuvas. 40 metų Parlux darbo ir patirties vaisius. Parlux Alyon® yra labai lengvas ir ištvermingas. Tai inovatyvus, technologiškai ištobulintas plaukų džiovintuvas. Stilingas, tvirtas ir modernus korpusas.

173,00€
Yra sandelyje

Naujasis Parlux Advance® - tai inovatyvus, technologiškai ištobulintas ir "futuristinis" plaukų džiovintuvas. Paties naujausio K-ADVANCE® motoro dėka džiovintuvas yra pats galingiausias ir ištvermingiausias iš visų PARLUX modelių: net 2200 vatų ir 2500 valandų maksimalios galios. 

161,00€
Available with different options
Išparduota!

Parlux 3800 Ceramic&Ionic profesionalus plaukų džiovintuvas su keramikos ir neigiamų jonų sistema. Ypatingai tylus ir draugiškas aplinkai ("Eco Friendly")!

152,00€
Yra sandelyje

Parlux 3200 Compact profesionalus plaukų džiovintuvas itin kompaktiškas. Puikiai tinka kelionėms!

126,00€
Yra sandelyje

PARLUX 1800 ECO EDITION profesionalus plaukų džiovintuvas. Galingas, tačiau suvartojantis mažai elektros energijos. Itin tylus ir draugiškas aplinkai ("Eco Friendly")!

96,00€
Yra sandelyje

Difuzorius tinkamas naudoti tik su PARLUX 3800 CERAMIC&IONIC plaukų džiovintuvu.

11,58€
Yra sandelyje

PARLUX FINGERS SOFT STYLER universalus difuzorius. Tinka visiems mūsų e. parduotuvėje esantiems Parlux plaukų džiovintuvams.

15,92€
Yra sandelyje

Naujausias Parlux plaukų džiovintuvų priedas, kuris padeda gerokai sumažinti džiovintuvo skleidžiamą garsą - puikiai tinkamas nauodjimui salone arba namie! Tinka visiems Parlux plaukų džiovintuvų modeliamsParlux Melody Silencer prieda yra atsparus smūgiams ir sveria tik 52 gramus, uždėjus jį ant džiovintuvo filtro tikrai nejusite papildomo svorio.

26,00€
Yra sandelyje

Difuzorius tinkamas naudoti tik su PARLUX Advance plaukų džiovintuvu.

13,00€
Yra sandelyje

Difuzorius tinkamas naudoti tik su PARLUX Aylon plaukų džiovintuvu.

13,00€
Yra sandelyje
Rodoma 1 - 11 iš 11 prekių