Kerastase Nutritive priemonės maitinamoji sausų ir jautrių plaukų priežiūra. Gluxo-Active technologija užtikrina, kad plaukai puoselėjami priklausomai nuo jų sausumo lygio. Optimalus gliukozės, proteinų ir lipidų derinys maitina plaukus nuo šaknų iki galiukų ir švelniai atkuria jų natūralią pusiausvyrą.

NUTRITIVE - sausiems ir jautriems plaukams 

Yra 14 prekės(-ių).

Kerastase Nutritive Oleo Relax glotnumo suteikiantis serumas sausiems ir nepaklusniems plaukams. Išlygina, sutramdo nepaklusnius plaukus, suteikdamas jiems ilgalaikio lankstumo ir blizgesio. Anti – Frizz kompleksas saugo plaukus nuo šiaušimosi, bei suteikia jiems ilgalaikio lankstumo ir lygumo. Palengvina plaukų iššukavimą. Tinka ploniems plaukams.

22,90€
Yra sandelyje

Kerastase Nutritive rinkinys plaukų maitinimui ir drėkinimui. Rinkinį sudaro: Kerastase Nutritive Bain Satin 1 Irisome šampūnas (250 ml) + Kerastase Nutritive Lait Vital Irisome kondicionierius (200 ml) + Kerastase Nutritive Oleo Relax Soin plaukų aliejukas (125 ml). Daugiau informacijos apie kiekvieną produktą rasite žemiau.

69,80€ 63,80€
Sumažinta kaina!
Yra sandelyje

Kerastase Nutritive Bain Satin 1 Irisome šampūnas normaliems ir šiek tiek sausiems plaukams su irisų ekstraktu. Švelniai maitina jūsų plaukus, suteikia ilgalaikio žvilgesio ir minkštumo. Drėkina galvos odą.

19,90€
Yra sandelyje

Kerastase Nutritive Bain Satin 2 Irisome šampūnas sausiems ir jautriems plaukams. Su irisų ekstraktu. Intensyviai maitina sausus plaukus, drėkina galvos odą. Plaukus lengva iššukuoti, jie tampa minkšti, sveiki ir blizgūs.

19,90€
Yra sandelyje

Kerastase Nutritive Lait Vital Irisome intensyviai maitinantis normalių ir šiek tiek sausų plaukų kondicionierius. Maitina plaukus suteikdamas jiems blizgesio ir elastingumo. Plaukai lengvai krinta, žvilga ir atrodo gyvybingi. Lengva pienelio konsistencija neapsunkina plaukų.

27,00€
Yra sandelyje

Kerastase Nutritive Masquintense Irisome (fine hair) koncentruota maitinamoji kaukė užtikrinanti ilgalaikį plaukų maitinimą. Tinka ploniems, sausiems ir labai jautriems plaukams.         

37,00€
Yra sandelyje

Kerastase Nutritive Masquintense Irisome (thick hair) koncentruota maitinamoji kaukė storiems plaukams, užtikrinanti ilgalaikį plaukų maitinimą. Tinka sausiems ir labai jautriems plaukams.  

37,00€
Yra sandelyje

Kerastase Nutritive Nectar Thermique žvilgesio suteikiantis maitinamasis pienelis, naudotinas prieš formuojant plaukus plaukų džiovintuvu. Sudėtyje esantis irisų ekstraktas puoselėja ir maitina plaukus. Jie tampa itin švelnūs, lygūs ir žvilgantys. Palengvina plaukų šukavimą, bei užtikrina veiksmingą apsaugą nuo neigiamo karščio poveikio. Tinka sausiems...

26,00€
Yra sandelyje

Kerastase Nutritive Bain Magistral šampūnas - tai pirmoji priežiūros priemonė intensyviam plaukų maitinimui, skirta labai sausiems plaukams. Giliai atkuria plaukus iš vidaus, padaro juos minkštais, lanksčiais ir žvilgančiais. Specialios formulės dėka, plaukai netampa sunkūs.

21,50€
Yra sandelyje

Kerastase Nutritive Fondant Magistral kondicionierius - priežiūros priemonė labai sausiems plaukams. Giliai atkuria sausus plaukus iš vidaus. Jie tampa tolygiai minkšti, elastingi ir žvilgantys.

27,00€
Yra sandelyje

Kerastase Nutritive Masque Magistral plaukų kaukė skirta labai sausiems ir jautriems plaukams. Ypatingos formulės dėka plaukai giliai maitinami ir atkuriami iš vidaus. Naudojant kaukę  plaukai tampa daug minkštesni, lankstesni ir labiau žvilgantys. 

38,90€
Yra sandelyje

Kerastase Nutritive Créme Magistral - intensyvi maitinamoji, nenuskalaujama priežiūros priemonė atsukamame indelyje - labai sausiems plaukams. Šis balzamas iš karto įsigeria į vidurinę plaukų dalį ir galiukus, padengdamas juos nepriekaištingu sluoksniu. Minkština, išlygina plaukus, suteikia jiems žvilgesiu. Su apsauga nuo karščio.

32,00€
Yra sandelyje

Kerastase Nutritive Bain Oleo Relax maitinamasis šampūnas sausiems ir neklusniems plaukams intensyviai maitina jūsų plaukus, suteikia lankstumo, plaukai tampa švelnūs ir purūs.

19,90€
Yra sandelyje

Kerastase Nutritive Oleo Relax Masque  kaukė sausiems, nepaklusniems plaukams. Giliai maitina plaukus, suteikia jiems lankstumo ir blizgesio.

37,90€
Yra sandelyje
Rodoma 1 - 14 iš 14 prekių