Alcina Aha-Fluid 10 % fluidas su AHA vaisinėmis rūgštimis (50 ml)

AL3427519,54€

22,99€

-15%

Sumažinta kaina!

Pridėti prie pageidavimų

Pirkdami šią prekę gausite 1 lojalumo taškus(-ą). Jūsų krepšelyje iš viso bus 1 lojalumo taškus(-ą) kurį(-uos) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10€.


Daugiau informacijos

Alcina Aha-Fluid 10 % fluidas su AHA vaisinėmis rūgštimis

Alcina Aha-Fluid 10 % fluidas su AHA vaisinėmis rūgštimis specialiai sukurtas nešvariai, spuoguotai ir į aknę linkusiai odai. Fluido sudetyje yra net 10% AHA vaisinių rūgščių, kurios efektyviai sutraukia poras. Fluidas skatina veido odos regeneraciją, ji tampa gražesnė, skaistesnė ir lygesnė.

Šis veido fluidas – tai lyg intensyvaus poveikio šveitiklis. Vaisinės rūgštys visapusiškai pagražina veido odą: sutraukia poras, padidina odos elastingumą, lygina odą, pašalina negyvas odos ląsteles ir naikina spuogelius. Šis fluidas – lyg gilus poliruoklis su papildomomis savybėmis. Užtepus fluido, oda ypač lengvai priima visas toliau naudojamas priežiūros priemones – visi keliai atviri! AHA vaisinės rūgštys sudaro net 10 proc. sudėties - tokia didelė vaisinių rūgščių koncentracija užtikrina efektyvius ir pastebimus rezultatus.

Naudojimas:
Naudoti tepant vieną kartą per dieną (geriausia - vakare) ant švarios odos. Užtepus priemonę galite jausti odos kaitimą ir dilgčiojimą, oda gali parausti. Naudojimo pradžioje tepkite fluidą kas dvi dienas, po savaitės galite pradėti naudoti priemonę kasdien. Jei nemalonūs pojūčiai nepraeina, naudojimą nutraukite.

Dėmesio!
Ką tik užtepus priemonę venkite tiesioginių saulės spindulių. Jei tenka iš karto eiti į lauką, naudokite kepurę nuo saulės ar apsauginį kremą. Netepkite priemonės prie pat akių ar gleivinės. Nutraukite priemonės naudojimą, jei pastebite neįprastų odos sudirgimų ar paraudimų. Esant poreikiui, pasikonsultuokite su dermatologu.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Alcina Aha-Fluid 10 % fluidas su AHA vaisinėmis rūgštimis (50 ml)

Alcina Aha-Fluid 10 % fluidas su AHA vaisinėmis rūgštimis (50 ml)