Kerastase Resistance Bain Force Architecte šampūnas (250 ml)

KS015


22,06€

25,95€

-15%

Sumažinta kaina!

Pridėti prie pageidavimų

Pirkdami šią prekę gausite 2 lojalumo taškai(-us). Jūsų krepšelyje iš viso bus 2 lojalumo taškai(-us) kurį(-uos) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,20€.


Daugiau informacijos

Kerastase Resistance Bain Force Architecte atstatomasis plonų ir labai pažeistų plaukų ir skilinėjančių plaukų galiukų šampūnas.

Atkuriamasis gležnų ir labai pažeistų plaukų šampūnas su Ciment-Cylane3 kompleksu ilgam sustiprina plaukų skaidulas, suteikia plaukams tvirtumo ir pagerina po dažymo pažeistų plaukų būklę. Užveria suskilinėjusius plaukų galiukus.

Ciment-Cylane3 kompleksas – ypatingas 3 išskirtinių atkuriamųjų sudėtinių medžiagų derinys:
- Intra Cylane iš karto įsigeria į plaukų skaidulų centrą ir stiprina jas iš vidaus. Iš naujo sukuria tvirtą ir palaikančią struktūrą aplink kiekvieną plauko skaidulos lūžio vietą. Lūžio vietos atkuriamos, o suskilinėję plaukų galiukai užveriami.
- Pro Keratin mimetinis keratinas – svarbi plaukų sudėtinė medžiaga, užpildanti ir sutvirtinanti plaukų centro mikroplyšius. Plaukų skaidulos sustiprinamos, tampa gyvybingos.
- Ceramides - gamtoje randama medžiaga, veikianti kaip tarpląstelinė jungiamoji medžiaga ir užverianti plaukus dengiančius žvynelius. Kiekvienas pažeistas plaukas išlyginamas ir apsaugomas. Plaukai pradeda žvilgėti ir spindėti.

Naudojimas:
Užtepkite ant drėgnų plaukų, įmasažuokite, po to kruopščiai išskalaukite.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Kerastase Resistance Bain Force Architecte šampūnas (250 ml)

Kerastase Resistance Bain Force Architecte šampūnas (250 ml)