Prekių sąrašas pagal gamintoją Ermila

Ermila


Ermila - tai 1957 metais įsikūrusi vokiečių įmonė, gaminanti itin kokybiškus ir profesionalius elektros prietaisus plaukų priežiūrai. Nuo pat įkūrimo Ermila prekinis ženklas garantuoja naujausius produktus, išskirtinį profesionalumą, aukščiausią kokybę, stilių ir eleganciją.

Difuzorius plaukų modeliavimui. Tinkamas su ERMILA COMPACT TOURMALIN plaukų džiovintuvu.

18,25€
Yra sandelyje

Ermila Compact Tourmalin profesionalus plaukų džiovintuvas kompaktiškas, švelniai džiovina plaukus. Turmalinas apsaugo nuo statinio krūvio susidarymo suteikdamas plaukams dar daugiau žvilgesio ir sveikos išvaizdos. Difuzorius pridedamas nemokamai.

91,30€
Yra sandelyje

Ermila Conissima+ keramika dengtos žnyplės švelniai formuoja plaukus, mažina elektrinimąsi, plaukai tampa švelnūs ir žvilgantys. Dėl smailėjančio žnyplių diametro (nuo 25 iki 13 mm) garbanos atrodo ypač natūraliai.

52,00€
Yra sandelyje

Ermila Magic Straight Plus plaukų žnyplės modernaus dizaino, itin glotniu ir plaukų nepažeidžiančiu paviršiumi. Titanu ir turmalinu dengtos Ermila plaukų tiesinimo žnyplės turi antistatinį poveikį, suteikia plaukams lankstumo ir žvilgesio, padeda išsaugoti natūralų drėgmės balansą. Greitai ir lengvai pasieksite pageidaujamą rezultatą be rizikos pažeisti...

66,40€
Yra sandelyje

Ermila Protect profesionalus plaukų džiovintuvas. Ergonomiškas dizainas profesionaliam šukuosenos formavimui ir švelniam plaukų džiovinimui.  

55,30€
Yra sandelyje

Ermila Spiral Curler inovatyvios spiralės formos plaukų žnyplės skirtos sukurti itin prabangias ir puošnias garbanas. Keramikos-turmalino danga ir nano-sidabro tehnologija saugo plaukus ir suteikia jiems šilko švelnumo ir sveiko blizgesio. 

52,00€
Yra sandelyje

Ermila Stylissima Plus plaukų žnyplės itin glotniu ir plaukų nepažeidžiančiu paviršiumi.

53,40€
Yra sandelyje

ERMILA XXL Light nedidelio svorio profesionalus plaukų džovintuvas.  

59,20€
Yra sandelyje
Rodoma 1 - 8 iš 8 prekių