Tobulas makiažas – tinkamų makiažo priemonių naudojimo rezultatas!

Kategorija: Visi straipsniai Data: Komentarai: 0 Perskaitytas: 988

Alcina dekoratyvinė kosmetika - tai aukštos kokybės profesionali kosmetika jau spėjusi tapti favorite kosmetologų ir vizažistų tarpe. Alcina siūlo tai, ko šiuolaikinė moteris tikisi iš profesionalios kosmetikos:deimantines spalvas, ilgai išliekančią, aksominę tekstūrą ir skaisčią bei lygią odą. Daryti makiažą su kokybiškomis priemonėmis malonu ir lengva, o nepriekaištingai atliktas makiažas leidžia kasdien atrodyti gražiai, tvarkingai ir suteikia daugiau pasitikėjimo savimi.

Veidas

Geras makiažo pagrindas neapsunkina odos, atrodo natūraliai ir jos nedirgina. Jo pagalba išlyginsite odos spalvą ir paslėpsite nedidelius trūkumus. Maskuojamasis pieštukas padės paslėpti odos patamsėjimus ar randelius. Švelniai tonuojantis kremas suteiks odai natūralų ir gražų atspalvį.

Alcina Cover Coat Concealer maskuoklis

Alcina Perfect Cover Make Up ilgai išliekanti kreminė pudra

Alcina Nude Colour Cream švelniai tonuojantis kremas (35 ml)

Akys ir antakiai

Akių makiažas - viena svarbiausių makiažo dalių. Būtent akys labiausiai atkreipia aplinkinių dėmesį. Kokybiškas blakstienų tušas ir akių kontūro pieštukas paryškins kiekvienos moters akių grožį, o tobulai sutvarkyti antakiai gražiai įrėmins veidą ir suteiks žvilgsniui išraiškingumo.

Alcina Deep Black Eye Liner ryškiai juodas akių kontūro pieštukas

Alcina Wonder Volume Mascara apimties suteikiantis blakstienų tušas

Alcina Perfect Eyebrow Powder antakių pudra

Lūpos

Kontūrinis lūpų pieštukas neleis lūpų dažams išsilieti aplink kraštelius. Jis turėtų būti kūno arba panašios spalvos, kaip ir Jūsų lūpų dažai. Naudodamos blizgesį, suteiksite lūpoms kerinčio žvilgesio ir putlumo.

Alcina Defining Lip Liner Natural

Alcina Intense Lipstick Papaya

Alcina Soft Colour Lip Gloss Satin

Skaistalai ir bronzantai

Skaistalai jau nuo neatmenamų laikų yra nepamainoma kiekvienos damos grožio priemone. Jie veidui suteikia gyvumo ir sveiką išvaizdą. Bronzantą galite naudoti veido modeliavimui, o taip pat norėdamos sukurti spindintį natūralaus įdegio efektą.

Alcina Sun Kiss Powder Saulės įdegio efekto pudra(10 g)

Alcina Brilliant Blush Tripple Peach trijų atspalvių skaistalai (10 g)

Alcina Bohemian Bronze Natural Cream Bronzer kreminis bronzantas 

Komentarai

Palikite komentarą