Skilinėjančių plaukų galiukų priežiūra

Kategorija: Visi straipsniai Data: Komentarai: 0 Perskaitytas: 1026

Plaukų galiukų skilinėjimas – dažna moterų problema. Išsausėję plaukai, temperatūrų kaitos, kietas vanduo, plaukų džiovinimas ir formavimas karštais prietaisais yra tik dalis veiksnių, galinčių pakenkti plaukams bei paskatinti skilinėjančių plaukų galiukų problemą. Netinkama priežiūra, tokia kaip dažnas agresyvių šampūnų naudojimas ar netinkamos šukos, taip pat skatina plaukų pažeidimus. 

Plaukai, kurių galiukai skilinėja, sunkiau šukuojasi, atrodo pavargę ir netekę gyvybės. Yra gausybė veiksmingų priemonių, galinčių stipriai pagelbėti nukentėjusiems plaukų galiukams ir pagerinti plauko išvaizdą, tačiau būtina paminėti, jog jau išsišakojusių plaukų galiukų nesuklijuosite, todėl reikia apsilankyti pas kirpėją, kuris juos nukirps. Tada galima pradėti tinkamą priežiūrą, padėsiančią užkirsti kelią tolimesnei galimai plaukų žalai.

Tinkamas šampūnas ir kondicionierius

Reikėtų naudoti stiprinamajį arba atkuriamąjį šampūną irkondicionierių pažeistiems plaukams arba šampūną su keratinu. Dažniausiai šių priemonių sudėtyje yra veikliųjų arba maitinamųjų ingridientų, kurie padeda atkurti pažeistą sruktūrą ir elastingumą, stiprina plauką ir stabdo galiukų skilinėjimą. Taip pat patartina plaukus skalauti šaltesniu vandeniu. Tai apsaugos juos nuo išsausėjimo, sulygins plauko žvynelius ir jie labiau žvilgės.

Kerastase Bain Force Architect (250 ml)

L'Oreal Professionnel Absolut Repair Lipidium šampūnas (250 ml)

Matrix So Long Damage (300 ml)

Tinkama kaukė

Kartą per savaitę palepinti plaukus atkuriamąja kauke pažeistiems arba sausiems plaukams. Ji atgaivins plaukus, sustiprins jų struktūrą bei išlygins paviršių. Jie atrodys sveikesni ir žvilgesni.

Kerastase Masque Force Architect (200 ml)

L'Oreal Professionnel Pro Keratin Refill kaukė (200 ml)

Matrix So Long Damage kaukė (150 ml)

Speciali plaukų galiukų priežiūra

Būtinai naudokite specialius serumus arba aliejukus plaukų galiukams. Reguliarus šių produktų naudojimas yra išties veiksmingas. Jų sudėtyje yra silikono aliejaus, kuris padengia galiukus specialia plėvele, stabdančia šakojimąsi bei lūžinėjimą. Plaukai atrodo daug sveikiau.

Kerastase Elixir Ultime Serum Solide (18 ml)

L'Oreal Professionnel Absolut Repair Lipidium dvigubo poveikio serumas (30 ml)

Keune Blend Shine kapsulės (55 vnt.)

Apsauga nuo karščio

Džiovindami plaukus džiovintuvu, stenkitės pūsti šaltesnę oro srovę. Taip labiau tausojate savo plaukus. Jeigu naudojate karštą srovę ar karštus formavimo prietaisus, būtinai naudokite apsaugines priemones nuo karščio. Jos sukurs nematomą plėvelę, kuri apsaugos Jūsų plaukų kutikules nuo nusidevėjimo. Galiukai nebebus tokie sausi, mažiau skilinės ir lūžinės.

GHD Heat Protect Spray apsauga nuo karščio (120 ml)

Keune Care Line Define Style apsauga nuo karščio (200 ml)

Wella SP Perfect Hair purškiama priemonė apsauganti nuo karščio (150 ml)

Komentarai

Palikite komentarą