5 plaukų priešai. Kaip juos įveikti?

Kategorija: Visi straipsniai Data: Komentarai: 0 Perskaitytas: 1159

Kiekviena moteris svajoja apie nepriekaištingus, gražius plaukus. Tačiau kartais nedidelės plaukų priežiūros klaidos gali pakenkti mūsų plaukų grožiui ir sukelti nemalonius jausmus. Pateikiame didžiausių plaukų priešų sąrašą.

Pleiskanos

Vienas nemaloniausių plaukų priešų, gadinantis estetinį plaukų vaizdą. Pleiskanų gali atsirasti dėl streso, hormonų sutrikimų, odos ligų bei netinkamos plaukų priežiūros. Atsiradus pleiskanoms, specialistai rekomenduoja  kiekvieno plovimo metu naudoti specialias gydomąsias priemones nuo pleiskanų. Vėliau, norint apsaugoti galvos odą nuo pakartotinio pleiskanų atsiradimo, profilaktiškai naudoti specialų šampūną.

Kerastase Bain Exfoliant Hydratant (250 ml)

Keune Care Line Derma Exfoliating (250 ml)

Wella SP Clear Scalp Shampeeling šampūnas - pylingas nuo pleiskanų (150 ml)

Greitai susiriebaluojantys plaukai 

Greitai susiriebaluojantys plaukai reikalauja dažno trinkimo, greitai sulimpa ir sukrenta. Visų pirma, reikėtų stengtis atpratinti plaukus nuo dažno trinkimo. Naudokite šampūną riebiai galvos odai. Venkite dažno maitinamųjų priemonių naudjimo. Jas naudoti reikėtų ne dažniau kaip 1 kartą per savaitę. Esant sausam plaukui ir riebiai galvos odai, šampūną būtinai rinkitės pagal galvos odą, o drėkinamąsias arba maitinamąsias priemones tepkite tik ant plaukų galų.

Kerastase Bain Divalent šampūnas (250 ml)

Rusk Sensories Purify giliai valantis šampūnas (400 ml)

L'Oreal Professionnel Pure Resource šampūnas (250 ml)

Karšti plaukų formavimo prietaisai 

Plaukų džiovintuvas ir kiti karšti formavimo prietaisai yra tikras išsigelbėjimas skubančioms arba norinčioms susikurti nepriekaištingą šukuoseną. Tačiau dažnas naudojimas alina plauką, kuris ilgainiui gali išsausėti, o plaukai tampa panašūs į šieno kupetą. Stenkitės kaip įmanoma rečiau naudoti šiuos prietaisus, ypač vasaros metu. Jeigu be jų apsieiti negalite, būtinai naudokite plaukų apsaugą nuo karščio.

Philip Martin's Shine Rose blizgesio suteikiantis serumas - aliejus (50 ml)

Nioxin Therm Activ Protector aktyvinamasis apsauginis purškalas (150 ml)

Wella SP Perfect Hair purškiama priemonė apsauganti nuo karščio (150 ml)

Aktyvi saulė 

Aktyvi saulė ne ką mažesnis plaukų priešas sausinantis ir blukinantis plaukų spalvą. Kaitrią vasaros dieną, arba keliaudamos į šiltus kraštus, būtinai naudokite priemones su apsauginiu UV filtru. Tai ypatingai aktualu dažančioms plaukus.

Kerastase Masque UV Defense active kaukė (200 ml)

Keune Care Line Sun Sublime serumas plaukams su vitaminu E (25 ml)

Kerastase Soleil CC Creme nenuplaunamas plaukų kremas (150 ml)

Slenkantys plaukai 

Per dieną žmogui išslenka apie 100 plaukų ir tai yra normalu. Tačiau jeigu pastebite, kad per dieną jų išslenka kur kas daugiau, vertėtų susirūpinti - organizmas nusilpęs ir negauna pakankamai vitaminų ir mineralų. Organizmą visų pirma būtinai reikia stipriniti iš vidaus, kitaip nei viena kosmetikos priemonė nebus iki galo veiksminga. Naudokite specialias priemones bei šampūnus nuo plaukų slinkimo. Jie maitina ir stiprina plaukų svogūnėlius ir veikia kaip profilaktinė priemonė.

Philip Martin's Scalp Nutriment Professional maitinamoji, plaukų augimą skatinanti priemonė ampulėse 

Kerastase Stimuliste GL šampūnas (250 ml)

Keune Care Line Derma activating losjonas (75 ml)

Komentarai

Palikite komentarą