Plaukų aliejus - nepamainoma kiekvienos moters grožio priemonė

Kategorija: Visi straipsniai Data: Komentarai: 0 Perskaitytas: 2333

Silpnus ir žvilgesį praradusius plaukus galima išgelbėti į pagalbą pasitelkus plaukų aliejų. Aliejus apgaubia plauką plonyte plėvele, kuri neleidžia iš jo išgaruoti drėgmei, todėl plaukai ne taip greitai išsausėja. Tačiau tai tikrai ne vienintelis plaukų aliejų privalumas.

 Apsaugai nuo karščio


Dėl plauką apgaubiančios plonytės plėvelės aliejus atlieka ir apsauginę funkciją. Tai ypač aktualu naudojančioms plaukų džiovintuvus ir kitas karštas formavimo priemones, o taip pat einant po saule.

 

Sausų plaukų atstatymui

Jeigu norite pamaitinti plaukus, įtrinkite dvigubą dozę aliejaus į sausus plaukus prieš plaukų plovimą (galite palikti nakčiai ir plauti galvą iš ryto). Po šio ritualo Jūsų plaukai taps akivaizdžiai minkštesni ir lankstesni. Keletą lašų aliejaus galite įlašinti ir į savo mėgstamą kaukę arba kondicionierių.


Plaukų drėkinimui

Keliais lašeliais mėgstamiausio aliejaus įtrinkite drėgnus plaukus. Aliejus greičiau įsigers ir neleis drėgmei išgaruoti iš plaukų. Jie taps daug minkštesni.

Nepaklusniems plaukams sutramdytiPlaukų aliejus puikiai tinka kaip priemonė nepaklusniems plaukams išlyginti ir sutramdyti. Plaukai mažiau pučiasi, tampa glotnūs ir švelnūs.

Nuostabiam plaukų žvilgesiui


Kelis lašelius aliejaus įtrinkite tarp delnų ir perbraukite per sausus plaukus. Nustebsite pamatę, kaip blizga Jūsų plaukai. Svarbu žinoti, jog šią priemonę reikėtų naudoti saikingai. Užtenka vos kelių lašelių. Tepti reikėtų per visą plaukų ilgį, neliečiant šaknų.

Rekomenduojame išbandyti:

Rusk Deepshine Oil apsauginis plaukų priežiūros aliejus (118 ml)

John Masters Organics 100% argano aliejus (59 ml)

Wella SP Luxe oil švelnus atkuriamasis plaukų aliejus (100 ml)

Kérastase Oleo Relax Soin aliejus sausiems ir nepaklusniems plaukams (125 ml)

L'Oreal Professionnel Mythic Oil lyginamasis nepaklusnių plaukų aliejus (100 ml)

John Masters Organics aliejus sausų ir nepaklusnių plaukų intensyviai priežiūrai (15 ml)

Kérastase Elixir Ultime aliejus visų tipų plaukams (100 ml)

Komentarai

Palikite komentarą