Natūrali, mineralinė kosmetika Bellapierre

Kategorija: Visi straipsniai Data: Komentarai: 0 Perskaitytas: 1405

Unikali, natūralios sudėties, ilgai išliekanti mineralinė kosmetika Bellapierre - tikras vasaros atradimas!


Lengvos tekstūros, sodrių spalvų, ilgai išliekanti ir veido porų neužkemšanti Bellapierre kosmetika - puikus pasirinkimas vasarai! Universalus kiekvienos priemonės panaudojimas padės Jums mėgautis natūraliu, gaiviu ir ilgai išliekančiu makiažu.  

Tobula veido oda

Norite gaivios ir švytinčios veido odos? Bellapierre pudros yra tiesiog tobulas pasirinkimas vasarai! Ypatingai lengva, mineralinės pudros sudėtis leidžia mėgautis tobula veido oda be jokių trūkumų. Priemonės puikiai maskuoja, tuo pačiu leisdamos veido odai atrodyti labai natūraliai. Bellapierre priemonės yra universalios, dauguma jų turi apsaugą nuo saulės. Viena priemonė atlieka keletą funkcijų vienu metu. 

Bellapierre All Over Kit Fair rinkinys veido kontūravimui

Bellapierre kompaktinė mineralinė pudra

Bellapierre biri mineralinė pudra (9 g)

Išraiškingos akys

Bellapierre kosmetika yra stipriai pigmentuota, sodrių atspalvių, kurie išsilaiko visą dieną, todėl Jums nebereikia rūpintis dėl nubėgusio makiažo. Mineralinė Bellapierre kosmetika yra natūralios kilmės, be sveikatai kenksmingų medžiagų.

Bellapierre kreminė makiažo bazė (8,5 g)

Bellapierre Eyes Smokey Bronze rinkinys dūminiam akių makiažui 

Bellapierre juodas blakstienų tušas (9 ml)

Gundančios ir sveikos lūpos

Vasariškų spalvų lūpų blizgesiai praturtinti natūraliais ingridientais ne tik pagyvina lūpas, bet dar ir jas maitina bei puoselėja. Sudėtyje yra vitamino E, puoselėjančių avokado ir simondsijų aliejų bei natūralaus saulėgrąžų vaško. Mėgaukitės sveikomis ir spindinčiomis lūpomis visą vasarą!

Bellapierre Clementine Citrus lūpų blizgesys (9 g)

Bellapierre Bubblegum lūpų blizgesys (9 g)

Bellapierre Vanilla Pink lūpų blizgesys (9 g)

Komentarai

Palikite komentarą