Kaip taisyklingai priežiūrėti riebią veido odą?

Kategorija: Visi straipsniai Data: Komentarai: 0 Perskaitytas: 2115

Odos blizgesys, išsiplėtusios poros, inkštirai ir spuogeliai – pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria riebios odos savininkės. Labai svarbu riebią odą tinkamai prižiūrėti. Odos riebumas priklauso nuo riebalinių liaukų, gaminančių sebumą. Riebi oda visada būna storesnė lyginant su sausa oda. Dėl šios savybės, sausa oda greičiau sensta ir susiraukšlėja. Tuo tarpu riebi oda ilgiau išlieka nesusiraukšlėjusi ir jauna. Kokias klaidas dažniausiai daro riebios odos savininkės?

 

Atsisakykite riebių, maitinamųjų kremų bei aliejų!Visos šios išvardintos priemonės paprastai būna skirtos sausai arba brandžiai odai, stokojančiai natūralių riebalų. Jos sukuria odos paviršiuje ploną plėvelę, kuri gali užkimšti odos poras ir paskatinti odos uždegimą., t.y. spuogų formavimąsi. Riebiai odai reikėtų rinktis lengvus drėkinamuosius kremus arba serumus. Drėgmė šiam odos tipui yra ypač reikalinga, kad palaikyti optimalų drėgmės kiekį odoje ir neleisti jai išsausėti, nes kuo labiau ji sausėja, tuo daugiau riebalinės liaukos gamina sebumo.

 Riebios odos valymas ir šveitimas


Riebiai odai geriausia rinktis riebalų neturinčias priemones, skirtas specialiai riebios arba mišrios odos priežiūrai. Geriausiai šiam tikslui tinka įvairūs gelinės konsistencijos prausikliai, putos. Po kontakto su vandeniu odą būtinai tonizuokite, tam, kad atstatytumėte natūralų apsauginį odos PH. Veidą švelniai nusausinkite vienkartine servetėle. Riebią odą reikėtų šveisti ne dažniau kaip 1 kartą per savaitę ir ne rečiau kaip 2 kartus per mėnesį. Naudokite švelnius šveitiklius. Jeigu odos paviršiuje yra spuogelių ar išsiplėtusių kapiliarų, rinkitės šveitiklius be granulių.

 Naudokite valomąsias, poras sutraukiančias kaukesKartą per savaitę naudokite valomąją, poras sutraukiančią veido kaukę. Ji netik puikiai išvalo odą, bet ir išlygina jos paviršių, atgaivina, suteikia skaistumo.

 Naudokite veido losjonus ir tonikus, kurių sudėtyje nėra alkoholioTonikas naudojamas norint atstatyti natūralų odos PH. Jį naudoti reikėtų po kontakto su vandeniu, prieš tepant veido kremą arba serumą. Ne paslaptis, kad priemonės su alkoholiu riebiai odai netinka. Tokios priemonės odą dar labiau išsausina, todėl riebalinės odos liaukos gavusios signalą pradeda išskirti dar daugiau riebalų.

Rekomenduojame išbandyti:


John Masters balansuojamasis serumas riebiai odai su miltinėmis meškauogėmis (59 ml)

Germaine de Capuccini drėkinantis, matiškumo suteikiantis kremas riebiai odai (50 ml)

D-710 Maria Galland lengvos tekstūros kremas riebiai odai(50 ml)

Germaine de Capuccini Purexpert valančios, matiškumo suteikiančios putos riebiai odai (125 ml)

John Masters balansuojamasis prausiklis riebiai odai su miltinėmis meškauogėmis (177 ml)

60 Maria Galland gaivinantis valomasis veido gelis (150 ml)

Alcina Kräuter - Maske žolinė veido kaukė nešvariai odai (250 ml)

Germaine de Capuccini eksfoliacinė valomoji kaukė (75 ml)

302 Maria Galland Valomoji skaistinanti veido kaukė (75 ml)

Komentarai

Palikite komentarą