Kaip prižiūrėti garbanotus ir banguotus plaukus?

Kategorija: Visi straipsniai Data: Komentarai: 0 Perskaitytas: 2201

Garbanoti plaukai iš prigimties būna sausesni, todėl reikalauja išskirtinės priežiūros. Sužinokite, kaip taisyklingai prižiūrėti grabanotus ir banguotus plaukus, kad jie visada atrodytų nepriekaištingai.

Garbanotų plaukų nepatartina dažnai trinkti ir džiovinti karšta srove, nes tai gali juos dar labiau išsausinti. Kad garbanos būtų minkštos, elastingos ir gražiai krentančios, patartina rinktis specialias priemones skirtas garbanotiems plaukams. Šios priemonės paprastai būna daug lengvesnės ir neapsunkina plaukų, tuo pačiu suteikdamos jiems reikiamą drėkinimą ir maitinimą. Tai padeda išlaikyti garbanas lengvai krentančias ir elastingas. Specialios formavimo priemonės suteikia garbanoms išraiškingą formą ir lankstumą, mažina pūtimąsi bei apsaugo plaukus nuo neigiamo karščio poveikio.

1. Garbanotų plaukų šampūnai

Garbanotų plaukų šampūnai dažniausiai būna lengvesnės formulės, kad garbanos netaptų sunkios ir išlaikytų savo formą. Sudėtyje paprastai būna daugiau drėkinamųjų ir kondicionuojamųjų medžiagų, todėl garbanos tampa minkštesnės, elastingesnės ir lengviau šukuojamos.

Kerastase Curl Ideal valomasis garbanotų plaukų šampūnas - kondicionierius (400 ml)

L'Oreal Professionnel Curl Contour drėkinamasis garbanotų plaukų šampūnas (250 ml)

Keune Care Curl Control garbanotų plaukų kondicionierius (200 ml)

2. Garbanotų plaukų kondicionieriai

Kondicionieriai garbanotiems plaukams suminština plaukus, saugo juos nuo išsausėjimo ir pūtimosi, suteikia garbanoms elastingumo, išsaugo formą.

Keune Care Curl Control garbanotų plaukų kondicionierius (200 ml)

Matrix Curl Please garbanotų plaukų kondicionierius (300 ml)

3. Garbanotų plaukų kaukės

Ypatingą dėmesį garbanės turėtų skirti plaukų kaukei. Ja garbanas reikėtų palepinti bent kartą per savaitę. Visos garbanotiems plaukams skirtos kaukės praturtintos maitnamaisiais ir drėkinamaisiais ekstraktais, kurie suminkština ir atgaivina plaukus, suteikdami jiems lankstumo ir švelnumo. Garbanos tampa tiesiog nepriekaištingos, minkštos ir tobulos formos.

Kerastase Curl Ideal garbanotų plaukų kaukė (200 ml)

L'Oreal Professionnel Curl Contour drėkinamoji garbanotų plaukų kaukė (200 ml)

Keune Care Curl Control garbanotų plaukų kaukė (200 ml)

4. Garbanų formavimo priemonės

Specialios garbanų formavimo priemonės suteikia garbanoms apibrėžtumo ir puikiai paryškina visą garbanotų plaukų žavesį. Priemonių būna įvairių rūšių. Garbanų formavimo želė tinka toms, kurios mėgsta lengvą drėgnų plaukų efektą, purškiamos priemonės suteikia standumo, o garbanų formavimo kremai puikiai tinka norinčioms natūraliai atrodančių, minkštų garbanų.

Kerastase Couture Styling Curl Fever garbanų formavimo želė (150 ml)

GHD Curl Hold Spray purškiklis garbanoms fiksuoti (120 ml)

L'Oreal Professionnel Hollywood Waves Fatales garbanų formavimo kremas (150 ml)

Komentarai

Palikite komentarą