GHD Gold plaukų formavimo - tiesinimo žnyplės

GHD032

189,00€

Pridėti prie pageidavimų

Pirkdami šią prekę gausite 18 lojalumo taškai(-us). Jūsų krepšelyje iš viso bus 18 lojalumo taškai(-us) kurį(-uos) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,80€.


Daugiau informacijos

GHD Gold plaukų formavimo - tiesinimo žnyplės su keramikinėmis plokštelėmis lengvai ir greitai ištiesins plaukus, o apvalus žnyplių korpusas leis formuoti garbanas ar bangas.

Atnaujinto dizaino GHD Gold elektrinės plaukų tiesinimo - formavimo žnyplės. Nauja dual-zone technologija – tai 2 išmanūs sensoriai (vietoje 1 sensoriaus) efektyvesniam karščio reguliavimui optimaliam rezultatui pasiekti. Patobulintas prietaiso įkaitimo laikas, pasiruošęs darbui per 25 sekundes. Naujas modernus išmanusis įjungimo mygtukas.

Šios plaukų tiesinimo - formavimo žnyplės, su keramikinėmis plokštelėmis lengvai ir greitai ištiesins plaukus, o apvalus žnyplių korpusas leis formuoti garbanas ar bangas. Žnyplių rinkinyje esanti patogi apsauginė plokštėlė leidžia Jums pakuoti žnyples iš karto po naudojimo, o automatinis miego rėžimas įjungiamas, jei žnyplės nenaudojamos daugiau nei 30 minučių.

Universali elektrinių žnyplių įtampa užtikrina, jog žnyplėmis galėsite naudotis bet kuriame pasaulio kampelyje. Paprastos, efektyvios, legendinės – profesionalios žnyplės leis be vargo kurti kasdienes šukuosenas!

Gamintojo garantija: 2 metai.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

GHD Gold plaukų formavimo - tiesinimo žnyplės

GHD Gold plaukų formavimo - tiesinimo žnyplės