Įsigykite KEUNE produktų už 35€ ar daugiau ir dovanų gaukite Keune Care Keratin Smooth šampūno (80 ml) ir Keune Care Keratin Smooth kondicionieriaus (80 ml) plaukus glotninantį ir atstatantį mini rinkinį!

- Dovanos vertė 10€!
- Dovana bus atsiųsta kartu su Jūsų užsakymu, papildomai nieko daryti nereikia.

Keune Care Keratin Smooth glotninamasis šampūnas su keratinu (300 ml)
švelnus valomasis šampūnas maitina ir drėkina plaukus bei suteikia jiems blizgesio. Atstato plaukus pripildant juos keratinu tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Sudetyje esantis „Quat” kompleksas stiprina plaukus ir saugo juos nuo lūžinėjimo. Rezultatas: lengvai šukuojami, glotnūs, tiesūs, stiprūs bei apsaugoti plaukai. Keratinas – pagrindinė plauko „statybinė medžiaga“. Kai jos trūksta, plaukai praranda sveiką išvaizdą, elastingumą, blizgesį, tampa ploni, lūžinėja. Plaukų priežiūros priemonės su keratinu padeda plaukams atstatyti savo natūralias galias, grąžinti jiems šilkinį spindesį, ištiesinti juos bei neleisti šakotis ir veltis galiukams.

Keune Care Keratin Smooth glotninamasis plaukų kondicionierius su keratinu (250 ml)
plaukus tiesinantis bei stiprinantis kondicionierius su keratinu ir taukmedžio sviestu. Suteikia plaukams bilizgesio, minkštumo ir apsaugos naudojant karštus formavimo įrankius. Padeda prižiūėti plaukus po ilgalaikio tiesinimo procedūros. Rezultatas: lengvai šukuojami, glotnūs, tiesūs, stiprūs bei apsaugoti plaukai. Sudetyje esantis „Quat” kompleksas stiprina plaukus ir saugo juos nuo lūžinėjimo.

Visas KEUNE priemones rasite čia.

Dovanų kiekis ribotas.
Pasiūlymas galioja tik perkant internetu.