Įsigykite KEUNE produktų už 35€ ar daugiau ir dovanų gaukite Keune Vital Nutrition šampūno (80 ml) ir kondicionieriaus (80 ml) mini rinkinį sausiems ir pažeistiems plaukams!

- Dovanos vertė 10€!
- Dovana bus atsiųsta kartu su Jūsų užsakymu, papildomai nieko daryti nereikia.

Keune Care Vital Nutrition šampūnas sausiems ir pažeistiems plaukams (80 ml)
Sausų, pažeistų plaukų šampūnas. Švelnus plaunamasis šampūnas, pagamintas pagal Nutri Injection technologiją. Jo sudėtyje yra didelė maitinamųjų ir apsaugančiųjų medžiagų, mineralų, baltymų ir provitamino B5 koncentracija. Katijoninių polimerų derinys palengvina plaukų iššukavimą. Plaukai įgauna lankstumo, elastingumo ir blizgesio. Baltymai maitina vidinę pažeistą plauko struktūrą. Provitaminas B5 įsiskverbia giliai į plauką ir reguliuoja drėgmės pusiausvyrą. Katijoniniai polimerai lengvina plaukų iššukavimą.

Keune Care Vital Nutrition kondicionierius sausiems ir pažeistiems plaukams (80 ml)
Sausų ir pažeistų plaukų kondicionierius. Nuplaunamas kondicionierius, pagamintas pagal Nutri Injection technologiją.  Atstato sausų, suskilinėjusių ir pažeistų plaukų drėgmės pusiausvyrą.  Suteikia energijos pilkiems ir gyvybingumą praradusiems plaukams, jų neapsunkindamas. Provitaminas B5 įsiskverbia giliai į plauką ir atstato drėgmės pusiausvyrą. Katijoniniai polimerai palengvina plaukų iššukavimą. Taukmedžio sviestas kondicionuoja ir suteikia žvilgesio.

Visas KEUNE priemones rasite čia.

Dovanų kiekis ribotas.
Pasiūlymas galioja tik perkant internetu.

keune-vital-nutrition-dovana-groziosalel