Įsigykite KEUNE produktų už 35€ ar daugiau ir dovanų gaukite Keune Color Brillianz šampūno (80 ml) ir kondicionieriaus (80 ml) mini rinkinį dažytiems plaukams!

- Dovanos vertė 10€!
- Dovana bus atsiųsta kartu su Jūsų užsakymu, papildomai nieko daryti nereikia.

Keune Care Line Color Brillianz dažytų plaukų šampūnas (80 ml)
Šampūnas dažytiems plaukams su spalvą fiksuojančiu kompleksu. Apsaugo dažytus plaukus ir užtikrina ilgalaikę plaukų spalvą. Dažytų plaukų spalva išlieka ilgiau. Solamer visapusiškai apsaugo plaukus nuo UVA ir UVB spindulių. Saulėgrąžų ekstraktas neleidžia dažytiems plaukams išblukti, nes neutralizuoja laisvuosius radikalus. Polimerai lengvina plaukų iššukavimą. Šilko baltymai suteikia plaukams šilko švelnumo, žvilgesio, lygina plaukus.

Keune Care Line Color Brillianz dažytų plaukų kondicionierius (80 ml)
Kondicionierius dažytiems plaukams su spalvą fiksuojančiu kompleksu. Apsaugo dažytus plaukus ir užtikrina ilgalaikę plaukų spalvą. Dažytų plaukų spalva išlieka ilgiau. Reguliuoja drėgmės pusiausvyrą plaukuose, Solamer visapusiškai apsaugo plaukus nuo UVA ir UVB spindulių. Saulėgrąžų ekstraktas neleidžia dažytiems plaukams išblukti ir neutralizuoja laisvuosius radikalus, LP300 stabilizuoja spalvą, polimerai palengvina iššukavimą. Šilko baltymai suteikia plaukams šilko švelnumo, žvilgesio, lygina plaukus.


Visas KEUNE priemones rasite čia.

Dovanų kiekis ribotas.
Pasiūlymas galioja tik perkant internetu.