Kérastase Discipline Curl Idéal - visų tipų garbanotų plaukų priežiūros priemonių linija. Sudėtyje esantis keratinas bei elastinas užtikrina garbanoms tobulą formą ir elastingumą. Kérastase Discipline Curl Idéal - tai harmoningas garbanų judėjimas ir laisvė!

CURL IDÉAL - visų tipų garbanotiems plaukams 

Yra 4 prekės(-ių).

Kérastase Discipline Bain Curl Idéal valomasis garbanotų plaukų šampūnas - kondicionierius. Maloni kreminė konsistancija virsta švelniomis putomis, kurios valo galvos odą bei minkština ir puoselėja garbanotus plaukus. Plaukai akimirksniu tampa lengvai šukuojami, nesišiaušia. Sudėtyje esantis pro keratine ir hidrolizuoto  elastino komplekas paryškina...

28,00€
Yra sandelyje

Kérastase Discipline Masque Curl Idéal garbanotų plaukų kaukė. Sudėtyje esantis pro keratine ir hidrolizuoto  elastino komplekas paryškina garbanų judėjimą ir formą bei sustiprina garbanų išlinkimo taškus. Garbanos tampa nepaprastai minkštos, elastingos ir tobulos formos. Tinka visų tipų garbanotiems ir banguotiems plaukams.

37,00€
Išparduota!
Išparduota!

Kérastase Discipline Oléo Curl creme garbanotų plaukų priežiūros puoselėjamasis pienelis sustiprina garbanų išlinkimo taškus ir išlygina plauko paviršių taip mažindamas šiaušimąsi. Garbanos tampa nepaprastai minkštos, tobulų formų ir kerinčiai žvilgios. Pienelis veiksmingai saugo jas nuo neigiamo formavimo prietaisų karščio poveikio. Tinka visų tipų...

31,00€
Yra sandelyje

Kérastase Discipline Curlissime Mousse - nepaklusnių banguotų ir garbanotų plaukų priežiūros putos. Suteikia garbanoms elastingumo ir išraiškingumo, paryškina jų kontūrus. Garbanos tampa neįtikėtinai minkštos ir tobulos formos.

28,00€
Yra sandelyje
Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių