Wella SP Volumize - suteikia plaukams juntamai daugiau energijos bei ilgai išliekantį purumą.

Wella SP Volumize - plaukus purinanti linija 

Yra 6 prekės(-ių).

Wella SP Volumize šampūnas  ypač švelniai valo plaukus jų neapsunkindamas. Produktas papildytas Creatin medžiaga su saugančiomis molekulėmis, kurios saugo ir stiprina plaukus iš vidaus. Plaukai įgauna daug daugiau ilgai išliekančios apimties. 

15,90€
Yra sandelyje

Wella SP Volumize Leave-In nenuplaunamas kondicionierius suteikia plaukams gyvybingumo ir įspūdingos apimties nuo pat šaknų. Plaukai tampa stipresni ir pastebimai puresni.

17,90€
Yra sandelyje

Wella SP Weightless Finish plaukų apimtį didinantis neapsunkinantis plaukų purškiklis suteikia plaukams lengvumo ir apimties, jų neapsunkindamas. Plaukų išvaizda pastebimai pagerėja, jie tampa minkšti, purūs ir elastingi.

18,00€
Yra sandelyje

Wella SP Volumize Emulsion plaukų emlsija suteikia plaukams daugiau energijos bei ilgai išliekantį purumą. Sudėtyje esantys struktūriniai elementai, suteikiantys purumą, nusėda ant plaukų ir stabilizuoja jų struktūrą, o elastingi polimerai ilgai išlaiko purumo efektą.

14,50€
Yra sandelyje

Wella SP Volumize plaukų kaukėje yra purumo suteikiantys struktūriniai elementai, kurie nusėda ant plaukų ir stabilizuoja jų struktūrą. Elastingi polimerai ilgai išlaiko purumo efektą. Plaukai tampa lengvi, pastebimai didesnės apimtes ir pilni gyvybės.

21,50€
Yra sandelyje

Wella SP Volumize Infusion plaukų apimtį didinantis ekstraktas sumaišytas su bet kuria System Professional kauke, suteikia plaukams daugiau apimties. Plaukai įgauna energijos, bei ilgai išliekantį purumą. Tai išskirtinė plaukų priežiūros technologija, kuri padės pasiekti individualų plaukų tobulumą. 

45,50€
Yra sandelyje
Rodoma 1 - 6 iš 6 prekių