Wella SP Smoothen - linija skirta nepaklusniems plaukams. Priemonės praturtintos avokado aliejumi, „zeinu“ (proteinas išgaunamas iš kukurūzų grudų) ir kašmyro ekstraktais, kurių dėka plaukai tampa išskirtinai glotnūs ir minkšti. 

Smoothen - plaukus glotninanti linija 

Yra 3 prekės(-ių).

Wella SP Smoothen plaukus puoselėjantis glontinamasis šampūnas išlygina plauko paviršių, suteikdamas plaukams aksominį glotnumą. Praturtintas avokado aliejumi, "zeinu" (proteinas išgaunamas iš kukurūzų grudų) ir kašmyro ekstraktais. Naudojant šampūną plaukai tamoa stiprūs, lengvai šukuojami ir švelnūs kaip šilkas.

15,90€
Yra sandelyje

Wella SP Smoothen plaukus puoselėjantis, glotninamasis kondicionierius sutramdo ir sutvarko nepaklusnius plaukus, suteikdamas jiems ypatingo aksominio glotnumo. Sudėtis praturtinta avokado aliejumi, „zeinu“ (proteinas išgaunamas iš kukurūzų grudų) ir kašmyro ekstraktais. Plaukai tampa išskirtinai švelnūs ir glotnūs.

20,50€
Yra sandelyje

Wella SP Smoothen plaukus puoselėjanti, glotninamoji kaukė stabilizuoja plaukų struktūrą, intensyviai drėkina plaukus ir glotnina jų paviršių. Kaukės sudėtis praturtinta avokado aliejumi, „zeinu“ (proteinas išgaunamas iš kukurūzų grudų) ir kašmyro ekstraktais. Nepaklusnūs plaukai tampa lengvai šukuojami, ypač elastingi ir lygūs.

21,50€
Yra sandelyje
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių