Prekių sąrašas pagal gamintoją GHD

GHD - good hair day (lt. gražių plaukų diena) tai visame pasaulyje pripažinti itin aukštos kokybės plaukų formavimo priemonės bei plaukų formavimo prietaisai iš Jungtinės Karalystės, kuriuos naudoja garsiausi viso pasaulio plaukų stilistai bei žvaigždės. GHD asortimente rasite aukščiausios kokybės plaukų formavimo ir tiesinimo žnyples, moderniausius plaukų džiovintuvus, plaukų formavimo bei iššukavimo šepečius, plaukų šukas bei ypatingai lengvos tekstūros priemones plaukų formavimui. GHD šūkis - "Kiekviena diena yra gražių plaukų diena".

GHD Air džiovintuvo rinkinį sudaro Air plaukų džiovintuvas, keramikinės šukos, difuzorius, plaukų segtukai bei kelioninis džiovintuvo dėkliukas.

149,00€
Išparduota!
Išparduota!

Turėkite nuostabius plaukus dvigubai greičiau su profesionaliu Ghd Air® plaukų džiovintuvu. Jo galingas 2100W profesionalaus stiprumo variklis ir patentuotas nuimamas oro filtras suteikia aukšto slėgio oro srautą ypač greitam džiovinimui, o pažangi jonų technologija saugo plaukus ir švelnina, suteikdama lygų salono sitiliaus plaukų paviršių.

129,00€
Yra sandelyje

GHD Gold V Classic elektrinės plaukų žnyplės, su keramikinėmis plokštelėmis lengvai ir greitai ištiesins plaukus, o apvalus žnyplių korpusas leis formuoti garbanas ar bangas. Žnyplių rinkinyje esanti patogi apsauginė plokštėlė leidžia Jums pakuoti žnyples iš karto po naudojimo, o automatinis miego rėžimas įjungiamas, jei žnyplės nenaudojamos daugiau nei...

189,00€
Yra sandelyje

GHD Gold V Max plaukų žnyplės su keramikinėmis plokštelėmis lengvai ir greitai ištiesins plaukus, o apvalus žnyplių korpusas leis formuoti garbanas ar bangas. Automatinis miego rėžimas įjungiamas, jei žnyplės nenaudojamos daugiau nei 30 minučių. Universali elektrinių žnyplių įtampa užtikrina, jog žnyplėmis galėsite naudotis bet kuriame pasaulio kampelyje.

189,00€
Yra sandelyje

GHD Heat Protect spray purškiama apsauga nuo karščio neapsunkina ir nesulipina plaukų.

17,90€
Yra sandelyje

GHD Platinum žnyplės su dar saugesniu karščiu. Plaukai taps sveikesni, žvilgesni ir stipresni vos vieno perbraukimo dėka. Tri-zone technologija užtikrina saugią 185C laipsnių temperatūrą nuo šaknų iki galiukų, o šeši žnyplių plokštelėse esantys sensoriai garantuoja tolygią karščio pasiskirstymą. Puikiai tinka tiems, kurie plaukus tiesinimo žnyplėmis...

249,00€
Yra sandelyje
Rodoma 1 - 6 iš 6 prekių